O nas

Tradycje firmy sięgają lat pięćdziesiątych poprzedniego stulecia, kiedy to ojciec obecnego właściciela, Zenon Michalski, założył pierwszy w Pruszkowie i okolicy serwis hyundai Warszawa.

 

Lata sześćdziesiąte to powolny, ale stopniowy rozwój firmy – rozbudowa warsztatu, powiększenie zatrudnienia, aż wreszcie otwarcie dużej blacharni. Obecny właściciel, Sławomir Michalski, ukończył Technikum Samochodowe w Warszawie przy ulicy Hożej (specjalność budowa silników samochodowych), a następnie uzyskał Dyplom Politechniki Warszawskiej o specjalizacji Eksploatacja i Utrzymaniu Pojazdów Samochodowych.

 

Pracę zawodową rozpoczął w roku 1981, a dwa lata później zainicjował działalność gospodarczą na własny rachunek, jako Auto Service Sławomir Michalski. Kolejne lata to rozszerzenie firmy o wulkanizację. Połowa lat dziewięćdziesiątych to starania o nową lokalizację i początek budowy nowoczesnego serwisu. W roku 1997 jako jeden z pierwszych warsztatów wstąpił do sieci niezależnych serwisów Q SERWIS. Po trzech latach firma otrzymała propozycję współpracy z wiodącym dealerem marki Nissan, jako subdealer. Działalność ta dała kolejne doświadczenia zawodowe. Wpłynęła także na dynamiczny rozwój firmy, jej rozbudowę i rozszerzenie o kolejne stanowiska pracy.

 

Rok 2007 przyniósł następne zmiany – została podpisana umowa o współpracy z importerem marki Hyundai, dzięki czemu firma stała się Autoryzowanym Dealerem marki w zakresie sprzedaży i serwisu. Jest to nowe wyzwanie dla firmy i jej pracowników.

 

Właśnie ten moment to ogromny krok na przód dla producenta marki Hyundai, a dla dealerów wyzwanie. Wprowadzenie na rynek europejski rodziny samochodów „ i” spowodowało dynamiczny rozwój, z roku na rok podwojenie wielkości sprzedaży i notowanie marki jako liczącego się gracza na rynku motoryzacyjnym w Polsce.

 

W obecnej chwili w firmie Auto Service Sławomir Michalski, a konkretnie w salonie o powierzchni 480 mkw., oprócz pana Michalskiego i jego małżonki, pracują cztery osoby, które zajmują się doradztwem w kwestii doboru odpowiedniego dla klienta samochodu, finansowaniem zakupu ( kredyt, leasing, gotówka) oraz ubezpieczeniem.

 

Serwis mechaniczny, na czele którego stoi syn właścicieli - Paweł Michalski (trzecie pokolenie w branży motoryzacyjnej, również absolwent Politechniki Warszawskiej), zatrudnia 8 pracowników oraz czterech uczniów zawodu.

 

Serwis to siedem nowocześnie wyposażonych stanowisk przygotowanych do pełnej obsługi technicznej samochodów. Dzięki długoletniej tradycji motoryzacyjnej i stabilnej sytuacji, firma zatrudnia najlepszych fachowców, którzy przygotowani są do udzielenia pomocy w każdej sytuacji.

 

Dewizą firmy jest obsługa klienta na najwyższym poziomie.